Автоцивілка (Добровільна)

     Власник автомобіля будь-якої, а особливо дорогої марки, чудово розуміє, що навіть дрібний ремонт після ДТП коштує сьогодні в значну суму. І часто страхі виплати не покривають всіх витрат на відновлення автомобіля. Саме тому було створено добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів чи добровільну Автоцивілку.

     Добровільне страхування цивільної відповідальності ( далі ДДО) суттєво збільшує обсяг страхової виплати, коли настає страховий випадок, спочатку використовується поліс ОСАЦВ і,якщо суми покриття не вистачило, суму, що бракує, виплачують за договором про добровільне страхування ГО.Тобто у випадках , де псування  майна перевищує 130 000 грн, або завдані збитки здоров*ю\життю оцінено у суму більшу, ніж 260 000 грн, страхова виплата за рахунок ДГО покриє всі витрати.Коли ж на відшкодування всіх збитків  вистачає виплати з ОСАЦВ , ДГО - не використовується.

     
     Існують деякі особливості добровільної Автоцивілки:
  • Придбати поліс ДГО автовласника можна за наявності полісу обов*язкового страхування ГО. Дані види страховання є взаємодоповнювальними, але не взаємовиключними.
  • Придбати добровільну Автоцивілку потрібно в тій же страховій компанії, де купувалось ОСАЦВ.
  • Вартість добровільного страхування ГО,як правило ,значно нижча за вартість ОСАЦВ і залежить від таких факторів : ліміт покриття , марка авто, місто , де зареєстровано авто , стаж водія.
  • Сума покриття по добровільній автоцивілці зазвичай розбивається порівну на 2 ризики : матеріальні збитки та збитки життю та здоров*ю.Вона становить від 100 тисяч до 1 мільйона гривень.
     Компанія Автогард щиро рекомендує всім своїм клієнтам купувати поліса ДГО з покриттям від 100 000,00 грн., оскільки вартість в 200 - 300 грн, не зрівняється з тими можливими проблемами , яких з*являється можливість уникнути .Усі співробітники нашої компанії мають Доброволку з покриттям 200 тис.грн.