Гарантія

    Гарантія на виконані роботи

    На усі кузовні і фарбувальні роботи,виконані на СТО Автогард,надається гарантія один рік без обмеження пробігу,за умови використання оригінальних нових запасних частин.

    На слюсарні і регулювальні роботи гарантія один місяць,або дві тисячі кілометрів пробігу.У випадку якщо кузовні роботи частково або повністю проводяться з використанням не нових або неоригінальних запчастин,а також з недотриманням технологій ремонту,що робиться,на вимогу замовника,(наприклад,ремонт деталі,що вимагає заміни),в гарантії на такі роботи може бути відмовлено.

    Гарантія на запасні частини.Компанія Автогард не робить запчастини,але намагається підтримувати гарантійні зобов'язання виробника таких запасних частин.На усі оригінальні запасні частини поширюєються гарантійні зобов'язання заводів виробників,умови і терміни такої гарантії можуть мінятися,залежно від марки.

    На неоригінальні запчастини,придбані нами у неофіційних імпортерів,також поширюються гарантійні зобов'язання,зазвичай строком від 6 до 24 місяців,залежно від категорії і виробника деталі.Природно,на не нові,дешеві ,а також але привезені замовником запчастини - гарантія відсутня.