Автострахування

 

    Страхування є атрибутом сучасного цивілізованого життя і , будучи інструментом забезпечення безпеки,знаходиться на другому ступені піраміди Маслоу, відразу після елементарних фізіологічних потреб .Автомобіль вже давно перетворився з предмета розкоші в необхідний засіб пересування ,але при цьому він вимагає значних грошових витрат,а також щодня піддається досить високому ризику ушкодження або навіть знищення.Ніхто ніколи не чекає чогось поганого ,якихось неприємностей або лих,проте,таке іноді трапляється .І втрата автомобіля - це тільки половина можливої проблеми,набагато жахливіше,коли Вам треба заплатити ще і за другий автомобіль ,розбитий з Вашої вини .

    Усвідомлене страхування автомобіля -це бажання мудрого автовласника уникнути серйозних фінансових втрат у разі,якщо з його чотириколісним другом щось станеться.

Існують 2 основні ризики, пов'язаних з автомобілем :

- ризик ушкодження (знищення) свого автомобіля;

- ризик збитку ,нанесеного іншому автомобілю,майну,життю або здоров'ю третіх осіб з Вашої вини.

    Таким чином,автострахування включає страхування самого автомобіля (КАСКО) і страхування відповідальності його власника (ГО ,ОСЦПВВНТЗ,Автогромадянка).КАСКО забезпечує збереження Ваших грошових коштів при ДТП,викрадені,підпалі і подібних ушкодження вашого автотобіля .Що стосується автогромадянки,то вона працює у випадках,коли Ви ,управляючи автомобілем ,завдаєте збитку іншому автомобілю,пішоходові,огорожі ,будинку і так  далі Згідно із законом Ви зобов'язані відщкодувати  завданий  з Вашої вини збиток,але за наявності автогромадянки-цей збиток частково або повністю перекладається на страхову компанію.

    Описані види автострахування ,всупереч поширеній помилці,не є альтернативою між собою.КАСКО - це добровільний вид страхування ,і оскільки автомобіль - Ваше майно,Ви самі визначаєте ,наскільки воно для Вас  цінно.А страхування громадянської відповідальності в усіх цивілізованих країнах ,включаючи і Україну ,є обов'язковим видом .

    Тому Ви не маєте права управляти автомобілем,поки не придбаєте поліс громадської відповідальності. З огляду на те ,що сьогодні ремонт сучасного автомобіля обходиться дуже дорого ,доцільно збільшити суму покриття (максимальна сума,яка буде відшкодована при страховому випадку).

    Придбати декілька автогромадянок - це в корені невірний підхід,покриття можна збільшувати за рахунок придбання окрім обов'язкового страхування громадянської відповідальності ,ще і добровільного (ДГО)на суму від 100 тис.грн і більше .При цьому ,вартість такого полісу значно нижча ,тому що чим вище збиток ,тим ,згідно із статистикою ,він рідше відбувається.Якщо Ви маєте намір виїхати за кордон на своєму автомобілі,то Вам в обов'язковому  порядку необхідно придбати Зелену карту - автогромадянку,дійсну за межами України .Відсутність зеленої карти обіцяє великим штрафом.

    Варто відмітити ,що усі умови страхування по автогромадянці і Зеленій карті - однакові для усіх страхових компаній ,але умови КАСКО значно розрізняються.Тому дуже важливо уважно ознайомитися і зрозуміти умови договору страхування,який Ви збираєтесь укладати .

    Будучи досвідченим страховим посередником і одночасно асистуючою компанією.наша компанія надає професійну допомогу в сфері автострахування . Ми можемо професійно і об'єктивно оцінити всі умови і порекомендувати Вам оптимальний по співвідношенню ціни.умов і надійності варіант страхування Вашого автомобіля.

    Крім того,для своїх клієнтів ми робимо послуги виїзного транспортного ассистанса ,а також повний комплекс послуг ,пов'язаних з врегулюванням збитку і ремонтом автомобіля .